pja
04 خرداد 1402 - 10:29

وعده انتقام سخت از آمریکا همچنان در جای خود باقی است

فرمانده قرارگاه منطقه ای جنوب غرب کربلا گفت: هنوز وعده انتقام سخت از آمریکا سر جای خود باقی است. دشمنان ایران اسلامی از قدرت جمهوری اسلامی در هراس هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، سردار احمد خادم سیدالشهدا فرمانده قرارگاه جنوب غرب کربلا امروز در یادواره ۸۵۶ شهید موشکی دزفول در حسینیه شهدا این شهر، اظهار کرد: مردم دزفول و خوزستان با مقاومت و ایستادگی در دوران دفاع مقدس دین خود را به اسلام و انقلاب ادا کردند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دزفول گفت: مردم دزفول در دوران دفاع مقدس زیر بارانی از موشک‌ها ایستادگی کردند و این در حالی بود که فرزندان این دیار در خطوط مقدم در برابر دشمنان جانفشانی می‌کردند.

فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه، پشتیبانی از جنگ و رزمندگان را از جمله ویژگی‌های برجسته دزفول در دوران دفاع مقدس دانست و افزود: مردم دزفول با ترک نکردن شهر و ایستادگی در زیر موشکباران‌ها باعث تقویت روحیه رزمندگان شدند.

وی با اشاره به نقش برجسته بانوان در دوران دفاع مقدس ادامه داد: بانوان ایثارگر علاوه بر اعزام جوانان و فرزندان خود به جبهه‌های جنگ در پشت جبهه نیز در تقویت عقبه جبهه‌ها تمام توان خود را به میدان آوردند.

فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه گفت: الگوگیری مردم نبل و الزهرا(س) در سوریه از مقاومت مردم دزفول در دوران دفاع مقدس موجب شد تا این ۲ شهر با وجود حملات شدید در برابر هجوم داعشی‌ها ایستادگی کردند.

وی افزود: فرهنگ ایثار و مقاومت مردم خوزستان و دزفول به کل جبهه مقاومت گسترش یافت و این ایستادگی رمز پیروزی جبهه مقاومت در برابر دشمنان از سوریه و لبنان تا عراق و یمن است.

سردار خادم سیدالشهدا با بیان اینکه روحیه و تفکر مقاومت رمز پیروزی بر دشمنان است، اظهارکرد: نقش سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در خنثی کردن توطئه دشمن داعشی غیرقابل چشم پوشی است.

وی ادامه داد: امروز جمهوری اسلامی دارای شهرهای موشکی و پهپادی زیر زمینی است و امروز ایران اسلامی از چنان قدرت دفاعی برخوردار است که کشورهای مختلف درخواست خرید تسلیحات نظامی از ایران را دارند.

فرمانده قرارگاه کربلای نیروی زمینی سپاه پاسداران با تاکید بر اینکه هنوز وعده انتقام سخت از آمریکا سر جای خود باقی است، گفت: دشمنان ایران اسلامی از قدرت جمهوری اسلامی در هراس هستند.

وی با بیان اینکه چهارم خرداد درس مقاومت است، افزود: شهدا با ایستادگی خود به ما درس مقاومت دادند و تکلیف امروز ما این است که این مقاومت را ادامه دهیم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237418