pja
04 خرداد 1402 - 11:11

مصلی همدان ۴۰ سال پیش کلنگ‌زنی شد اما هنوز بلاتکلیف است

امام جمعه همدان بروکراسی را از موانع سرعت دادن به اجرای طرح‌ها دانست و گفت: پروژه مصلی همدان ۴۰ سال پیش کلنگ‌زنی شده ولی همچنان بلاتکلیف است.

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی پیش از ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با مسئولان اظهار کرد: متأسفانه برخی مشکلات از سالها پیش در نهاوند حل نشده و باقی مانده که نمونه آن مجموعه فرهنگی ورزشی علیمرادیان است که پس از ۲۷ سال همچنان با مشکل مواجه است.

وی با بیان اینکه این باید مورد توجه قرار گیرد تا منجر به هدررفت منابع نشود افزود: در بخش کشاورزی نیز باید به قابلیت‌های شهرستان نهاوند توجه شود تا با ایجاد صنایع تبدیلی مانع از خام‌فروشی برخی محصولات مانند گشنیز شد.

نماینده ولی فقیه در همدان بروکراسی در کارها را از موانع مهم در سرعت دادن به اجرای طرح‌ها دانست و گفت: گاهی اوقات مدیران گرفتار بروکراسی اداری می‌شوند که همین مساله باعث عقب افتادن اجرای پروژه‌ها می‌شود، در این زمینه انتظار می‌رود تدابیری اندیشیده شود تا کارها فراتر از بروکراسی پیگیری شود.

وی نمونه تاخیر در اجرای پروژه‌ها را مصلی همدان عنوان کرد و افزود: این پروژه ۴۰ سال پیش کلنگ‌زنی شده ولی همچنان سند آن زده نشده است‌.

امام جمعه همدان در بخش دیگری از سخنان خود داشتن تدبیر در امور را رمز موفقیت در اجرای برنامه‌ها دانست و افزود: اگر تدبیر در کارهایمان نداشته باشیم قطعا مشکلات ما حل نخواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشست مشترک استاندار و مجمع نمایندگان و فرمانداران استان گفت: برگزاری این جلسات باید خروجی داشته باشد بنابراین قبل از برگزاری جلسه مشکلات استان احصا و در جلسه راجع به آن تصمیم گیری شود.

پایان پیام/ ۳۱۴۰

منبع: فارس
شناسه خبر: 1237492